Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
styczeń
30 '14

Zostaw chemię!

Bartłomiej Olszewski

Bartłomiej Olszewski

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większość chlebów na półkach sklepowych nie powinna być spożywana przez ludzi? Praktycznie każdy produkt z hipermarketu zawiera co najmniej dwa szkodliwe dla zdrowia składniki. Zdrowa żywność więc nie jest alternatywą, a chyba jedynym sensownym rozwiązaniem.

Produkty ekologiczne to takie, które zostały wyprodukowane z odpowiednio przygotowanych składników, a proces ich produkcji był maksymalnie naturalny. Wszystkie etapy produkcji muszą być starannie zaplanowane, a gotowy produkt zdecydowanie lepszy, niż wynikałoby tylko z norm sanitarnych.

Jedzenie ekologiczne, które nie zawiera polepszaczy, syntetycznych witamin i zanieczyszczonych półproduktów pozwala nie tylko cieszyć się smakiem: pełnowartościowe posiłki zupełnie wykluczają konieczność stosowania suplementów, a fakt, że w składzie nie ma na przykład konserwantów i wzmacniaczy smaku sprawia, że zdrowa żywność reguluje prace wielu narządów, nie obciążając ich tak, jak żywność z hipermarketu.

Pamiętaj, że zawsze masz wybór - możesz oczywiście iść kolejny raz do supermarketu i kupić jedzenie bez przyglądania się temu, co tak naprawdę jesz, a możesz też pomóc sobie w utrzymaniu odpowiedniej figury i świetnego samopoczucia, po prostu świadomie wybierając zdrową żywność.

Autorem opracowania jest Marcin Kunysz - sprzedawca produktów ekologicznych w warszawskim sklepie Eko-Kraina.

ekologia
odżywianie
zdrowie

frazy kluczowe: ekologia, odżywianie, zdrowie


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Zdrowie, Medycyna, Uroda, Lekarstwa, Apteki, Leczenie, Lekarz

Piszą na tym blogu

Bartłomiej Olszewski, Leszek Damięcki, Krystian Wojtycki

Archiwum

Grudzień 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Luty 2017, Wrzesień 2016, Sierpień 2016, Maj 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Czerwiec 2014, Marzec 2014, Styczeń 2014