Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
wrzesień
12 '17

Jak wybrać logopedę dla dzieci?

(...) Logopeda jest osobą, która zajmuje się diagnozą i stymulacja rozwoju mowy. Szczególnie spotykana jest terapia logopedyczna dziecka z autyzmem. Logopeda dla dzieci autystycznych powinien być rozważnie wybrany. Dzieje się tak dlatego, ponieważ dzieci te są szczególnie delikatne nie tylko fizycznie ale również psychicznie. Ponadto (...)

Kategorie: dzieci, logopeda, medycyna, uroda, zdrowie

 
sierpień
12 '17

Pomoc łódzkiego psychiatry

(...) Psychiatra postrzegany jest jako specjalista od beznadziejnych przypadków. Zajmuje się osobami, które albo całkowicie straciły kontakt z rzeczywistością, albo są na najlepszej drodze ku temu. Gdyby jednak ludzie ci faktycznie byli beznadziejnymi przypadkami, raczej nikt nie zaprzątałby sobie niby głowy. Tymczasem (...)

Kategorie: lekarstwa, lekarz, medycyna, psychiatra, zdrowie

 
luty
13 '17

Problemy zdrowotne niewidoczne na codzień

(...) Bardzo dużo osób cierpi na przewlekłe problemy zdrowotne, które lekceważy Są to bóle brzucha, nudności, brak apetytu, senność, czy osłabienie. Szybko przyzwyczajamy się do tych dolegliwości traktując je jako normalne. Mogą one jednak być objawami o wiele poważniejszych chorób. Bardzo duża część społeczeństwa jest nieświadoma tego, że ma problem zakwaszenia organizmu. Objawy potrafią być bardzo różne, ale najczęściej są to problemy jelitowe oraz ciągłe poczucie zmęczenia. Zła dieta oraz stres, duże (...)

Kategorie: leczenie, uroda, zdrowie

 
sierpień
09 '16

Turnus odchudzający z Resurs

(...) W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób zmaga się z nadwagą i otyłością, co niestety w bardzo negatywny sposób wpływa na ich zdrowie. Każda osoba z pewnością wie o tym, iż (...)

Kategorie: fizjoterapia, leczenie, lekarz, medycyna, medyk, odchudzanie, rehabilitacja, uroda, zdrowie

 
maj
15 '15

Niesamowite owoce

(...) lepiej, a my przestaniemy narzekać na słabą odporność. Jeśli natomiast nie przepadamy za smakiem takich owoców, zakupmy po prostu preparat z wyciągu z aronii. Znajdziemy go już w wielu sklepach i marketach.Świetnym źródłem skondensowanej aronii jest suplement diety o nazwie Golden Aronia. Zawiera on najcenniejsze składniki pochodzące z aronii jak również wyciągi z jagodów goji, acai oraz zmielone siemię lniane.Zdrowa żywność (...)

Kategorie: lekarstwa, medycyna, zdrowie, żywność

 
kwiecień
07 '15

Sposób na zdrowe nogi bez żylaków.

(...) Do wyboru mamy klasyczną operację lub też ablację laserową. Klasyczny sposób rozwiązania problemu w niektórych wypadkach wydaje się nadal najodpowiedniejszy, chociaż wiąże się z dłuższą rekonwalescencją i przeżywaniem bólu w początkowym okresie po zabiegu, kiedy to rany będą się goiły. Metoda ablacji polegająca na oddziaływaniu na zmienioną chorobowe żyłę światłem lasera, jest nowocześniejsza i pozwala już kolejnego dnia powrócić do normalnej aktywności życiowej poddającemu się jej pacjentowi. Ta nowoczesna (...)

Kategorie: lekarstwa, uroda, zdrowie, zylaki

 
marzec
15 '15

Jak powstają haluksy?

(...) Nasze stopy przez całe życie zmuszone są dźwigać ciężar ciała i znosić niewygodę związaną z noszeniem obuwia. Kiedy je zaniedbujemy, problem przestaje mieć już tylko naturę estetyczną, a zaczyna zakrawać o zdrowotną. Jedną z najczęstszych przypadłości, związanych ze stopami, są haluksy. Kiedy stopa ulega ciągłemu ściskaniu, nic dziwnego, że zaczyna się deformować. Przyczyny powstawania haluksów Haluksy powstają przez: - Noszenie niewygodnego, zbyt ciasnego obuwia. - Nadwagę lub otyłość, a także ciążę. (...)

Kategorie: apteki, uroda, zdrowie

 
czerwiec
10 '14

Aminokwasy rozgałęzione - czyli co to i po co?

(...) Leucyna, izoleucyna i walina to trzy aminokwasy biogenne (wchodzące w skład białek), które posiadają rozgałęziony łańcuch alifatyczny boczny, przez co należą do grupy tak zwanych aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione w odróżnieniu od innych aminokwasów nie rozpuszczają się zbyt dobrze w wodzie i nie ulegają metabolicznym przemianom w wątrobie. Nazywane w skrócie BCAA, aminokwasy te wykorzystywane są bezpośrednio w mięśniach. Około 35% mięśni składa się (...)

Kategorie: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

 
marzec
11 '14

Jak sprawić, by zęby lśniły?

(...) Olśniewający uśmiech ze skrzących się, białych zębów nie jest zarezerwowany dla gwiazd filmowych, aczkolwiek większość osób ma zęby w kolorze kremowym lub ciemnej bieli. Zawsze jednak wyglądają atrakcyjniej kiedy zostaną wybielone. Dziś wybielanie zębów ma w swojej ofercie każdy gabinet stomatologiczny, (...)

Kategorie: implanty, protetyka, stomatologia, zdrowie

 
styczeń
30 '14

Zostaw chemię!

(...) Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większość chlebów na półkach sklepowych nie powinna być spożywana przez ludzi? Praktycznie każdy produkt z hipermarketu zawiera co najmniej dwa szkodliwe dla zdrowia składniki. Zdrowa żywność więc nie jest alternatywą, a chyba jedynym sensownym rozwiązaniem. Produkty ekologiczne to takie, które zostały wyprodukowane z odpowiednio przygotowanych składników, a proces ich produkcji był maksymalnie naturalny. Wszystkie etapy (...)

Kategorie: ekologia, odżywianie, zdrowie