Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
wrzesień
30 '16

Walka o młody wygląd

Krystian Wojtycki

Krystian Wojtycki

Walka o młody wygląd niektórym kobietom spędza sen z powiek. W społeczeństwie odczuwa się pewien niewypowiedziany głośno przymus wyglądania dobrze o każdej porze dnia i nocy, bez względu na wiek. Zmarszczki na twarzy są często odbierane jako efekt niedbania o siebie i prowadzenia złego trybu życia. Oczywiście jest to w pewnym sensie prawdą, jednak trzeba pamiętać o genach, które odziedziczyliśmy. Niektórzy w tym przypadku mają więcej lub mniej szczęścia. Efekty starzenia się skóry nie są niczym pożądanym, jednak nie są również niczym dziwnym. Sytuacja nieco się zmienia wśród gwiazd Hollywoodu, gdzie aktorki po przekroczeniu pewnego wieku, odczuwalnie dostają mniej propozycji zawodowych. Tak jak mężczyzn problem raczej nie dotyka, tak od kobiet wymaga się jak najdłużej młodego i świeżego wyglądu. Doprowadza to do sytuacji, w których aktorki czy kobiety mające bezpośredni kontakt z showbiznesem nie potrafią pogodzić się z upływem czasu. Sięgają wówczas po takie środki jak operacje plastyczne czy mniej agresywne zasotosowanie botoksu. Jednak zabiegi takie często są pułapką dla kobiet nieznających umiaru (szczegółowy znajdziesz klikając tutaj). Trzeba wiedzieć kiedy przestać poprawiać swoją twarz, która się zmienia każdego dnia i niemożliwym jest, aby w wieku pięćdziesięciu lat mieć twarz dwudziestolatki. Chociaż trzeba przyznać, że bardzo dobrze udaje się to Azjatkom. Tam kobiety, które osiągnęły czterdziestkę, a nawet i starsze, potrafią zachować w swoim wyglądzie młodzieńczy wygląd i urok. Jednak kultura dbania o siebie w Azji, a na zachodzie bardzo się od siebie różni i trudno nagle wdrożyć zwyczaje japonek do trybu życia amerykanki czy europejki. Aktorki są w bardzo trudnej sytuacji, gdyż z jednej strony czują na sobie wymóg społeczeństwa i producentów filmowych do wyglądania wiecznie młodo, a castingi do filmów wciąż są oblegane przez młode, piękne kobiety mające nadzieję na sukces w przemyśle filmowym. Gdy natomiast poddadzą się zabiegom chirurgii estetycznej, często kończy się to efektem karykaturalnym, co ponownie powoduje brak ofert pracy. Złoty środek? Umiejętne wykorzystanie tego co niesie chirurgia plastyczna.

medycyna
apteki
lekarstwa

frazy kluczowe: medycyna, apteki, lekarstwa


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Zdrowie, Medycyna, Uroda, Lekarstwa, Apteki, Leczenie, Lekarz

Piszą na tym blogu

Bartłomiej Olszewski, Leszek Damięcki, Krystian Wojtycki

Archiwum

Grudzień 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Luty 2017, Wrzesień 2016, Sierpień 2016, Maj 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Czerwiec 2014, Marzec 2014, Styczeń 2014