Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
luty
13 '17

Problemy zdrowotne niewidoczne na codzień

(...) cukru znacznie zakwaszają organizm, który należy od czasu do czasu odkwasić. Współcześnie jest wiele klinik, które oferują tego typu usługi, wprowadzają odpowiednia dietę na pewien czas. Większym problemem są pasożyty, które zamieszkują najczęściej jelita oraz inne części przewodu pokarmowego. Wiele osób zastanawia się gdzie zrobić badanie na pasożyty W większych miastach jest mnóstwo laboratoriów medycznych posiadających w swojej ofercie tego typu badania. Czasem wystarczy tylko pobrać krew, lub oddać próbkę kału. (...)

Kategorie: leczenie, uroda, zdrowie

 
sierpień
09 '16

Turnus odchudzający z Resurs

(...) po górach, które pomogą z pewnością pozbyć się nadmiaru kalorii, przyczyniając się tym samym do zrzucania zbędnych kilogramów. Świeże powietrze wpływa również korzystnie na płuca i (...)

Kategorie: fizjoterapia, leczenie, lekarz, medycyna, medyk, odchudzanie, rehabilitacja, uroda, zdrowie

 
kwiecień
07 '15

Sposób na zdrowe nogi bez żylaków.

(...) trzeba, najlepiej bezzwłocznie poddać się leczeniu operacyjnemu. Likwidacja problemu- jaką metodą? Najlepszym okresem na wykonanie zabiegu jakim jest operacja żylaków jest okres jesieni. Wtedy to, ze względu na niższą temperaturę otoczenia, zmniejsza się przepływ krwi w ciele i leczenie operacyjne przynosi najbardziej pożądane skutki. Po zabiegu lekarz zaleca także okresowe noszenie pończoch uciskowych, co w zimnej poprze roku jest bardziej komfortowe. Jaką metodę leczenia wybrać? Pozostawmy tę decyzję profesjonaliście. (...)

Kategorie: lekarstwa, uroda, zdrowie, zylaki

 
marzec
15 '15

Jak powstają haluksy?

(...) ciążę. - Przeciążenie pracą fizyczną. - Zwiotczenie układu więzadłowo-torebkowego stopy. W tych sytuacjach przód stopy zostaje nadmiernie obciążony, a część piętowa działa jak pochylnia, doprowadzając do zniekształcenia palców i przedniej części stopy. Problem ten bardzo często dotyczy kobiet, które noszą obuwie na niebotycznie wysokich obcasach. Wtedy też środek ciężkości ciała zostaje przeniesiony bezpośrednio na palce i stopa po jakimś czasie deformuje się. Haluksy leczenie, to często bardzo (...)

Kategorie: apteki, uroda, zdrowie