Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
sierpień
12 '17

Pomoc łódzkiego psychiatry

Krystian Wojtycki

Krystian Wojtycki

Psychiatra postrzegany jest jako specjalista od beznadziejnych przypadków. Zajmuje się osobami, które albo całkowicie straciły kontakt z rzeczywistością, albo są na najlepszej drodze ku temu. Gdyby jednak ludzie ci faktycznie byli beznadziejnymi przypadkami, raczej nikt nie zaprzątałby sobie niby głowy. Tymczasem niejeden lekarz psychiatra dostrzega wyraźne rezultaty swojej pracy.

Czy mogłyby być częstsze i bardziej spektakularne? Na pewno. Nie ma co jednak narzekać. Chodzi o to, aby pomagać w miarę swoich możliwości. I doceniać nawet malutkie sukcesy. A tych najwięcej daje psychoterapia grupowa dla młodzieży i seniorów. Spotkania w większym gronie dają dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze pozwalają dostrzec, że nie jest się jedyną cierpiącą osobą na świecie. To dobra okazja, aby wykazać nieco empatii, zapomnieć o swoim bólu i otworzyć na innych ludzi. Drugi wielki plus to możliwość tak zwanego wygadania się. Samą rozmową nie rozwiąże się swoich problemów. Niemniej jednak na ogół to właśnie mówienie o nich jest początkiem pozytywnych zmian. Jeżeli ktoś wypiera problem, nie mówi o nim, to stres powoli wyniszcza jego organizm. Zawsze o wiele lepiej jest się wygadać. Jeżeli trudno otworzyć się przed znajomymi czy krewnymi, dobrym miejsce będą prywatne gabinety psychiatryczne w Łodzi. Z obcymi trudno rozmawia się tylko na początku.

Potem pojawia się świadomość tego, że nie wykorzystają zdobytej wiedzy, by skrzywdzić danego człowieka, a do tego obowiązuje ich tajemnica lekarska. Można zatem mówić o wszystkim.
Sprawdź ofertę gabinetu psychiatrycznego: http://medart-centrumpsychiatrii.pl/pl/i/nasza-oferta.html

zdrowie
medycyna
lekarstwa
lekarz
psychiatra

frazy kluczowe: zdrowie, medycyna, lekarstwa, lekarz, psychiatra


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Zdrowie, Medycyna, Uroda, Lekarstwa, Apteki, Leczenie, Lekarz

Piszą na tym blogu

Bartłomiej Olszewski, Leszek Damięcki, Krystian Wojtycki

Archiwum

Grudzień 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Luty 2017, Wrzesień 2016, Sierpień 2016, Maj 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Czerwiec 2014, Marzec 2014, Styczeń 2014