Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
maj
15 '15

Niesamowite owoce

Leszek Damięcki

Leszek Damięcki

Przynajmniej raz w miesiącu powinniśmy odwiedzić sklep ze zdrową żywnością. Dostaniemy tam mnóstwo, naturalnych produktów, które pozytywnie wpłyną na nasz organizm. Jednym z nich jest oczywiście owoc aronii. A jakie są jego właściwości?

Owoce aronii są obecnie naprawdę ogólnodostępne, dlatego każdy z nas może je zakupić. Wystarczy, że zainteresujemy się ofertą sklepów z naturalnymi produktami. A zdrowotne działanie aronii pokochało już mnóstwo osób. Ten owoc to prawdziwa bomba witaminowa, która doda nam energii i siły na cały dzień. Aronia zawiera bowiem ogromne ilości witamin z grupy B, witaminę C, składniki mineralne, antyutleniacze oraz mikroelementy. Jeśli więc będziemy spożywać dziennie przynajmniej kilka takich owoców, z pewnością szybko zauważymy pozytywne zmiany w naszym organizmie. Cała skóra będzie prezentować się znacznie lepiej, a my przestaniemy narzekać na słabą odporność. Jeśli natomiast nie przepadamy za smakiem takich owoców, zakupmy po prostu preparat z wyciągu z aronii. Znajdziemy go już w wielu sklepach i marketach.

Świetnym źródłem skondensowanej aronii jest suplement diety o nazwie Golden Aronia. Zawiera on najcenniejsze składniki pochodzące z aronii jak również wyciągi z jagodów goji, acai oraz zmielone siemię lniane.

Zdrowa żywność wcale nie musi być niesmaczna. Dlatego zrezygnujmy ze stosowania drastycznych diet, na których z pewnością dużo nie wytrzymamy. Zamiast tego postarajmy się wybierać zdrowe, naturalne produkty, które są bogate w witaminy oraz inne, cenne składniki odżywcze. Dzięki nim nasza dieta będzie naprawdę urozmaicona, a my nauczymy się przyrządzać zdrowe, smaczne przekąski. One dodadzą nam mnóstwo energii, której przecież potrzebuje każdy z nas.

zdrowie
medycyna
lekarstwa
żywność

frazy kluczowe: zdrowie, medycyna, lekarstwa, żywność


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Zdrowie, Medycyna, Uroda, Lekarstwa, Apteki, Leczenie, Lekarz

Piszą na tym blogu

Bartłomiej Olszewski, Leszek Damięcki, Krystian Wojtycki

Archiwum

Grudzień 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Luty 2017, Wrzesień 2016, Sierpień 2016, Maj 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Czerwiec 2014, Marzec 2014, Styczeń 2014