Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
wrzesień
12 '17

Jak wybrać logopedę dla dzieci?

(...) się na jeden z nich, warto porównać oferty pod względem cenowym. Nie warto za takie usługi ani przepłacać, ani nie warto wybierać tych, które wydaje się że są bardzo tanie. Zarówno zaniżone ceny, jak i zawyżone są podejrzane. Warto również sprawdzić podejście takiego specjalisty do dzieci. Przy tej pracy odpowiednie (...)

Kategorie: dzieci, logopeda, medycyna, uroda, zdrowie

 
sierpień
12 '17

Pomoc łódzkiego psychiatry

(...) Spotkania w większym gronie dają dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze pozwalają dostrzec, że nie jest się jedyną cierpiącą osobą na świecie. To dobra okazja, aby wykazać nieco empatii, zapomnieć o swoim bólu i otworzyć na innych ludzi. Drugi wielki plus to możliwość tak zwanego wygadania się. Samą rozmową nie (...)

Kategorie: lekarstwa, lekarz, medycyna, psychiatra, zdrowie

 
wrzesień
30 '16

Walka o młody wygląd

(...) Walka o młody wygląd niektórym kobietom spędza sen z powiek. W społeczeństwie odczuwa się pewien niewypowiedziany głośno przymus wyglądania dobrze o każdej porze dnia i nocy, bez względu na wiek. Zmarszczki na twarzy są często odbierane jako efekt niedbania o siebie i prowadzenia złego trybu życia. Oczywiście jest to w pewnym sensie prawdą, jednak trzeba pamiętać o genach, które odziedziczyliśmy. Niektórzy w tym przypadku mają więcej lub mniej szczęścia. Efekty starzenia się skóry nie są niczym pożądanym, jednak nie są również niczym dziwnym. Sytuacja nieco się zmienia wśród gwiazd Hollywoodu, gdzie aktorki po przekroczeniu pewnego wieku, odczuwalnie dostają mniej propozycji zawodowych. Tak jak mężczyzn (...)

Kategorie: apteki, lekarstwa, medycyna

 
sierpień
09 '16

Turnus odchudzający z Resurs

(...) w różnych zakątkach Polski. Jeśli zatem zmagasz się z nadmiarem zbędnych kilogramów, zapoznaj się tutaj z ofertą wczasów odchudzających, gdyż taki turnus pomoże Ci nie tylko zrzucić (...)

Kategorie: fizjoterapia, leczenie, lekarz, medycyna, medyk, odchudzanie, rehabilitacja, uroda, zdrowie

 
maj
15 '15

Niesamowite owoce

(...) aronii pokochało już mnóstwo osób. Ten owoc to prawdziwa bomba witaminowa, która doda nam energii i siły na cały dzień. Aronia zawiera bowiem ogromne ilości witamin z grupy B, witaminę C, składniki mineralne, antyutleniacze oraz mikroelementy. Jeśli więc będziemy spożywać dziennie przynajmniej kilka takich owoców, z pewnością szybko zauważymy pozytywne zmiany w naszym organizmie. Cała skóra będzie prezentować się znacznie (...)

Kategorie: lekarstwa, medycyna, zdrowie, żywność

 
czerwiec
10 '14

Aminokwasy rozgałęzione - czyli co to i po co?

(...) właśnie z BCAA, a ich zadaniem jest transport energii i azotu pomiędzy mięśniami i wątrobą. Ze względu na swoje znaczenie, aminokwasy te powszechnie suplementowane są przez osoby prowadzące aktywny tryb życia, szczególnie przez sportowców, dla których ochrona i rozbudowa masy mięśniowej jest kluczowa. Dzięki nim udaje się zmniejszyć uczucie zmęczenia po treningu, zwiększyć swoją wytrzymałość, poprawić efektywność treningów, zredukować zbędną tkankę tłuszczową, (...)

Kategorie: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie