Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
sierpień
12 '17

Pomoc łódzkiego psychiatry

(...) Psychiatra postrzegany jest jako specjalista od beznadziejnych przypadków. Zajmuje się osobami, które albo całkowicie straciły kontakt z rzeczywistością, albo są na najlepszej drodze ku temu. Gdyby jednak ludzie ci faktycznie byli beznadziejnymi przypadkami, raczej nikt nie zaprzątałby sobie niby głowy. Tymczasem (...)

Kategorie: lekarstwa, lekarz, medycyna, psychiatra, zdrowie

 
wrzesień
30 '16

Walka o młody wygląd

(...) problem raczej nie dotyka, tak od kobiet wymaga się jak najdłużej młodego i świeżego wyglądu. Doprowadza to do sytuacji, w których aktorki czy kobiety mające bezpośredni kontakt z showbiznesem nie potrafią pogodzić się z upływem czasu. Sięgają wówczas po takie środki jak operacje plastyczne czy mniej agresywne zasotosowanie botoksu. Jednak zabiegi takie często są pułapką dla kobiet nieznających umiaru (szczegółowy znajdziesz klikając tutaj). Trzeba wiedzieć kiedy przestać poprawiać swoją twarz, która się zmienia każdego dnia i niemożliwym jest, aby w wieku pięćdziesięciu lat mieć twarz dwudziestolatki. Chociaż trzeba przyznać, że bardzo dobrze udaje się to Azjatkom. Tam kobiety, które osiągnęły (...)

Kategorie: apteki, lekarstwa, medycyna

 
maj
15 '15

Niesamowite owoce

(...) Przynajmniej raz w miesiącu powinniśmy odwiedzić sklep ze zdrową żywnością. Dostaniemy tam mnóstwo, naturalnych produktów, które pozytywnie wpłyną na nasz organizm. Jednym z nich jest oczywiście owoc aronii. A jakie są jego właściwości?Owoce aronii są obecnie naprawdę ogólnodostępne, dlatego każdy z nas może je zakupić. Wystarczy, że zainteresujemy się ofertą sklepów z naturalnymi produktami. A zdrowotne działanie (...)

Kategorie: lekarstwa, medycyna, zdrowie, żywność

 
kwiecień
07 '15

Sposób na zdrowe nogi bez żylaków.

(...) Szacuje się, że aż 20 % naszego społeczeństwa boryka się z problemem żylaków kończyn dolnych. Choroba ta sprawia, że żyły powierzchniowe ulegają poszerzeniu, skręceniu lub innym zmianom chorobowym. Nieleczony problem może skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami, nie tylko jeżeli chodzi o estetykę, bowiem żylaki nie wyglądają zbyt dobrze, lecz także w kwestii zdrowia. Zaniedbane żylaki to na przykład stałe obrzęki, nieraz uniemożliwiające chodzenie. Dlatego żylaków nie wolno żadnym wypadku lekceważyć, a kiedy (...)

Kategorie: lekarstwa, uroda, zdrowie, zylaki

 
czerwiec
10 '14

Aminokwasy rozgałęzione - czyli co to i po co?

(...) Leucyna, izoleucyna i walina to trzy aminokwasy biogenne (wchodzące w skład białek), które posiadają rozgałęziony łańcuch alifatyczny boczny, przez co należą do grupy tak zwanych aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione w odróżnieniu od innych aminokwasów nie rozpuszczają się zbyt dobrze w wodzie i nie ulegają metabolicznym przemianom w wątrobie. Nazywane w skrócie BCAA, aminokwasy te wykorzystywane są bezpośrednio w mięśniach. Około 35% mięśni składa się (...)

Kategorie: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie