Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
wrzesień
05 '17

Jak leczyć problemy z pęcherzem?

(...) dużym "parciu". Dla wielu osób podstawowym zatem jest pytanie jak leczyć pęcherz nadreaktywny. Generalnie wyróżnia się cztery metody: farmakologiczną, przy użyciu elektrod, chirurgiczną i behawioralną. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Pierwsza z nich jest zasadniczo (...)

Kategorie: apteki, jak leczyć, leczenie, mocz, problemy, uroda

 
luty
13 '17

Problemy zdrowotne niewidoczne na codzień

(...) Bardzo dużo osób cierpi na przewlekłe problemy zdrowotne, które lekceważy Są to bóle brzucha, nudności, brak apetytu, senność, czy osłabienie. Szybko przyzwyczajamy się do tych dolegliwości traktując je jako normalne. Mogą one jednak być objawami o wiele poważniejszych chorób. Bardzo duża część społeczeństwa jest nieświadoma tego, że ma problem zakwaszenia organizmu. Objawy potrafią być bardzo różne, ale najczęściej są to problemy jelitowe oraz ciągłe poczucie zmęczenia. Zła dieta oraz stres, duże (...)

Kategorie: leczenie, uroda, zdrowie

 
sierpień
09 '16

Turnus odchudzający z Resurs

(...) zdrowie jest najważniejsze, dlatego jak najszybciej należy rozpocząć walkę ze zbędnymi kilogramami. Nadwaga i otyłość sprzyja cukrzycy, chorobom serca, a także innym bardzo nieprzyjemnym (...)

Kategorie: fizjoterapia, leczenie, lekarz, medycyna, medyk, odchudzanie, rehabilitacja, uroda, zdrowie