Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
marzec
11 '14

Jak sprawić, by zęby lśniły?

Bartłomiej Olszewski

Bartłomiej Olszewski

Olśniewający uśmiech ze skrzących się, białych zębów nie jest zarezerwowany dla gwiazd filmowych, aczkolwiek większość osób ma zęby w kolorze kremowym lub ciemnej bieli. Zawsze jednak wyglądają atrakcyjniej kiedy zostaną wybielone.

Dziś wybielanie zębów ma w swojej ofercie każdy gabinet stomatologiczny, natomiast metody wybielania zębów mogą być różne. Pierwszym etapem może być mechaniczne usunięcie kamienia z powierzchni zębów - jeśli jest go dużo, bywa, że dentysta nie może tego etapu pominąć.

Dalszym etapem jest scalling, czyli usuwanie płytki nazębnej za pomocą ultradźwięków. Ta metoda oczyszcza również przestrzenie miedzyzębowe, co ma kardynalne znaczenie dla końcowego efektu. Na koniec wykonuje się jeszcze piaskowanie usuwające osady po herbacie czy kawie. Po tych zabiegach zęby odzyskują swój naturalny kolor.

Co zrobić, jeśli okaże się, że zamiast bieli, nasz uśmiech przywdział barwę kości słoniowej? Otóż zęby można lakierować substancjami, które zdecydowanie poprawiają ich koloryt, wyrównują go. Wybielanie zębów nie jest jednak w praktyce takie proste, jakby się mogło wydawać. Każdy ząb jest inny, a i każdy pacjent ma nieco inne wymagania. To sprawia, że usuwanie kamienia jest zabiegiem bardzo indywidualnie przygotowywanym.

zdrowie
stomatologia
implanty
protetyka

frazy kluczowe: zdrowie, stomatologia, implanty, protetyka


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Zdrowie, Medycyna, Uroda, Lekarstwa, Apteki, Leczenie, Lekarz

Piszą na tym blogu

Bartłomiej Olszewski, Leszek Damięcki, Krystian Wojtycki

Archiwum

Grudzień 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Luty 2017, Wrzesień 2016, Sierpień 2016, Maj 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Czerwiec 2014, Marzec 2014, Styczeń 2014