Leczenie farmakologiczne

 

Wszystkie nasze działania zmierzają do zaspokajania potrzeb pacjentów i lekarzy, a ideą przewodnią jest zaproponowanie leków bezpiecznych, o najwyższej jakości i sprawdzonej skuteczności, po możliwie przystępnej cenie. Stale zajmujemy czołowe miejsca w Europie pod względem wielkości produkcji leków generycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji plastrów do terapii przezskórnej oraz implantów, gwarantujących lepszą dostępność i przyswajalność leku.

 
wrzesień
05 '17

Jak leczyć problemy z pęcherzem?

(...) Problemy urologiczne należą do jednych z najbardziej irytujących rodzajów chorób. Średnio dziennie człowiek oddaje mocz 6 razy dziennie. Ludzie cierpiący na różne przypadłości o wiele częściej. Jedną z chorób prowadzących do do tak zwanego częstomoczu jest zespół (...)

Kategorie: apteki, jak leczyć, leczenie, mocz, problemy, uroda

 
wrzesień
30 '16

Walka o młody wygląd

(...) Walka o młody wygląd niektórym kobietom spędza sen z powiek. W społeczeństwie odczuwa się pewien niewypowiedziany głośno przymus wyglądania dobrze o każdej porze dnia i nocy, bez względu na wiek. Zmarszczki na twarzy są często odbierane jako efekt niedbania o siebie i prowadzenia złego trybu życia. Oczywiście jest to w pewnym sensie prawdą, jednak trzeba pamiętać o genach, które odziedziczyliśmy. Niektórzy w tym przypadku mają więcej lub mniej szczęścia. Efekty starzenia się skóry nie są niczym pożądanym, jednak nie są również niczym dziwnym. Sytuacja nieco się zmienia wśród gwiazd Hollywoodu, gdzie aktorki po przekroczeniu pewnego wieku, odczuwalnie dostają mniej propozycji zawodowych. Tak jak mężczyzn (...)

Kategorie: apteki, lekarstwa, medycyna

 
marzec
15 '15

Jak powstają haluksy?

(...) Nasze stopy przez całe życie zmuszone są dźwigać ciężar ciała i znosić niewygodę związaną z noszeniem obuwia. Kiedy je zaniedbujemy, problem przestaje mieć już tylko naturę estetyczną, a zaczyna zakrawać o zdrowotną. Jedną z najczęstszych przypadłości, związanych ze stopami, są haluksy. Kiedy stopa ulega ciągłemu ściskaniu, nic dziwnego, że zaczyna się deformować. Przyczyny powstawania haluksów Haluksy powstają przez: - Noszenie niewygodnego, zbyt ciasnego obuwia. - Nadwagę lub otyłość, a także ciążę. (...)

Kategorie: apteki, uroda, zdrowie